Arkkipainoratkaisut - R-Office

Digitaaliset
arkkipainokoneet

Kustannustehokkaat arkkipainokoneet

Digitaalisen muuttuvan tiedon tulostustuotantoprosesseihin kustannustehokkaat digitaaliset arkkipainoratkaisut ja viimeistelylaitteet.

Ricohin laajasta valikoimasta löytyy jokaiseen digipainotarpeeseen sopiva monipuolinen, tehokas ja edullinen digipainokone, joka selviytyy paljosta muustakin kuin tiukoista aikatauluista. Laajenna tarjontaasi uusilla materiaali- ja toteutusvaihtoehdoilla ja viidennellä värillä.

  • Kattavat ominaisuudet erityyppisten tuotteiden tekemiseen.
  • Sovellukset tulostuksen- ja värienhallintaan.
  • Valtakunnallinen asiantuntija- ja huolto-organisaatio.
  • Lisätietoa Ricohin ratkaisuista: www.ricoh.fi

Ricoh-arkkipainokoneet laajasta valikoimasta

Digitaalinen arkkipainokone

Näytä alueesi asiantuntijat

Myynti Pohjois-Suomi

Kari Kotila

Myynti
Oulu
040 186 7766
kari.kotila@r-office.fi

Jorma Hartikainen

Myynti
Rovaniemi
040 767 2889
jorma.hartikainen@r-office.fi

Reima Kemppainen

040 045 1813
reima.kemppainen@r-office.fi

Sampo Mäkelä

040 052 4438
sampo.makela@r-office.fi

Tapani Ylimaunu

Myynti
Oulu
044 370 0130
tapani.ylimaunu@r-office.fi

 

Myynti Etelä-Suomi

Mikko Pirinen

Myynti
Uusimaa
040 502 2340
mikko.pirinen@r-office.fi

Pekka Marjakangas

Myynti
Uusimaa, Kanta-Häme
040 717 2163
pekka.marjakangas@r-office.fi

Pasi Jauhiainen

Myynti
Uusimaa
0400 268 560
pasi.jauhiainen@r-office.fi

Petri Pohjola

045 171 9650
petri.pohjola@r-office.fi

Myynti Itä-Suomi

Jaakko Miettinen

Myynti
Kuopio
050 562 2056
jaakko.miettinen@r-office.fi

Jätä yhteydenottopyyntö

X