Monitoimilaitteet - R-Office

Monitoimilaitteet

Huippunopea ja tarkka tulostusjälki testivoittajalta

Monitoimitulostin on helppokäyttöinen, nopea sekä edullinen ratkaisu moneen toimistotyöhön ja tuotantoympäristöön. Testivoittaja Ricohin älykkäät ja tietoturvalliset värimonitoimilaitteet on räätälöitävissä asiakkaiden tarpeisiin ja työnkulkuihin. Niin skannaus, kopiointi kuin tulostusjälkikin ovat ensiluokkaista ja nopeaa.

Toimitamme alan parhaat toimistotulostimet ja monitoimilaitteet kaikenkokoisille yrityksille ja organisaatioille. Ricohin innovatiivinen ja energiaa säästävää teknologia on myös verrattain ympäristöystävällinen ratkaisu moderniin toimistoon. Kaipaat sitten arkikäyttöön suunniteltua kestävää perustulostinta tai tiettyihin tehtäviin suunnattuja erikoislaitetta, niin me autamme.

  • Skannaa, tulostaa, kopioi, digitoi
  • Nopeudet 20-60 sivua/min
  • Korkeatarkkuuksinen tulostus
  • Värillinen ja mustavalkoinen tulostus
  • Edulliset käyttökustannukset
  • Helppo käyttää
  • Saat älykästä tukea kun sitä tarvitset
  • Testivoittaja

Monitoimilaite täyttää kaikki toimiston tarpeet

  • Helppokäyttöinen ja suuri 10,1 tuuman älykäyttöpaneeli
  • Asiakirjojen digitalisointi käy käden käänteessä
  • Asiakirjat voidaan tallentaa pilvipohjaiseen palveluun tai ladata suoraan elektroniseen asiakirjojen hallintajärjestelmään
  • Viimeistelyratkaisuiksi saatavilla monitaittoyksikkö sekä korkealuokkainen vihkotaittaja

Lataa esite

@remote etävalvontapalvelu säästää aikaa ja rahaa

Ricoh @remote -palvelu maksimoi monitoimilaitteen luotettavuuden ennakoivalla tuella, johon sisältyy myös automaattinen värikasetin tilaus. Automaattiset laiteohjelmistopäivitykset ylläpitää ja maksimoi laitteiston suorituskyvyn sekä hälyttää ajoissa piilevistä vikatilanteista. @remote -palvelu vähentää työntekijäresurssien käyttöä – säästä aikaa ja rahaa.

Älykkäillä sovelluksilla saumatonta työnkulkua

RICOH Smart Integration tarjoaa älykkäitä sovelluksia, joiden avulla voit yhdistää Ricohin monitoimilaitteen pilvipalveluihin varmistaaksesi tietojen nopean käytettävyyden. Järjestelmä mahdollistaa työnkulkujen integroimisen jouhevasti eri laitteiden välillä.

Avaa esite

RICOH Smart Integration -järjestelmä tehostaa työntekoa

  • Muuta paperiset asiakirjat helposti muokattavaan digitaaliseen muotoon ja tallentaa ne pilveen
  • Alenna toimisto-, tulostus- ja paperikuluja
  • Tulosta pilvestä ilman omia palvelimia
  • Automatisoi aikaa vievä dokumenttien käsittely
  • Työskentele nopeammin, älykkäämmin ja kustannustehokkaammin
  • Käynnistä kokoukset interaktiiviselta valkotaululta ja jakaa sisällön pilven kautta
  • Voit yhdistä Ricohin monitoimilaitteen, tulostimet ja muut älylaitteet ulkoisiin pilvipalveluihin. Tuettuja palveluita ovat mm. Dropbox, Google Drive ja Office 365.

Ota yhteyttä alueesi asiantuntijaan

Myynti Pohjois-Suomi

Kari Kotila

Myynti
Oulu
040 186 7766
kari.kotila@r-office.fi

Mika Juola

Myynti
Oulu
0400 546 966
mika.juola@r-office.fi

Jorma Hartikainen

Myynti
Rovaniemi
040 767 2889
jorma.hartikainen@r-office.fi

Reima Kemppainen

040 045 1813
reima.kemppainen@r-office.fi

Sampo Mäkelä

040 052 4438
sampo.makela@r-office.fi

Tapani Ylimaunu

Myynti
Oulu
044 370 0130
tapani.ylimaunu@r-office.fi

 

Myynti Etelä-Suomi

Mikko Pirinen

Myynti
Uusimaa
040 502 2340
mikko.pirinen@r-office.fi

Pekka Marjakangas

Myynti
Uusimaa, Kanta-Häme
040 717 2163
pekka.marjakangas@r-office.fi

Rami Lamminen

Myynti
Länsi-Uusimaa
044 901 6524
rami.lamminen@r-office.fi

Pasi Jauhiainen

Myynti
Uusimaa
0400 268 560
pasi.jauhiainen@r-office.fi

Minna Immonen

Myynti
Uusimaa
044 901 6526
minna.immonen@r-office.fi

Petri Pohjola

045 171 9650
petri.pohjola@r-office.fi

Myynti Itä-Suomi

Iiro Ronkainen

Myynti
Mikkeli
040 416 0080
iiro.ronkainen@r-office.fi

Eetu Repo

Myynti
Kuopio
044 787 7007
eetu.repo@r-office.fi

Ari-Pellervo Pirttilä

Myynti
Kuopio
040 487 1547
ari-pellervo.pirttilä@r-office.fi

Salla-Maria Lipponen

Myynti
Kuopio
044 025 1922
salla-maria.lipponen@r-office.fi

Jaakko Miettinen

Myynti
Kuopio
050 562 2056
jaakko.miettinen@r-office.fi

Mikko Sorjonen

Mikko Sorjonen

Myynti
Mikkeli
045 257 3488
mikko.sorjonen@r-office.fi

Jyri Paasonen

045 257 3488
jyri.paasonen@r-office.fi

Jätä yhteydenottopyyntö

X