Ihmiset - R-Office

Ihmiset

Paikallinen yhteyshenkilö

Henkilöstöämme yhdistää työn tekemisen ilo ja halu kehittää. Joukossamme korostuu monipuolinen työkokemus ja laaja-alainen osaaminen. Autamme digitalisaation kehittämisessä niin laitteiden, toimintaprosessien kuin henkilöstön osalta, sillä asiantuntijamme ymmärtävät liiketoimintaasi, uusinta tekniikkaa ja kaikista tärkeintä voimavaraa: henkilöstöä. Paikallinen asiantuntijamme auttaa ja kaikki palvelut saat aina yhdestä numerosta. Tehtävämme on olla aina apunasi, kun sitä tarvitset. Poikkea kahville toimistollemme tai kutsu meidät kylään.

Myynti Pohjois-Suomi

Mika Juola
Myynti
Oulu
0400 546 966
mika.juola@r-office.fi

Kari Kotila
Myynti
Oulu
040 186 7766
kari.kotila@r-office.fi

Jorma Hartikainen
Myynti
Rovaniemi
040 767 2889
jorma.hartikainen@r-office.fi

Tapani Ylimaunu
Myynti
Oulu
044 370 0130
tapani.ylimaunu@r-office.fi

 

Reima Kemppainen
040 045 1813
reima.kemppainen@r-office.fi

Sampo Mäkelä
040 052 4438
sampo.makela@r-office.fi

Myynti Itä-Suomi

Salla-Maria Lipponen
Myynti
Kuopio
044 025 1922
salla-maria.lipponen@r-office.fi

Jaakko Miettinen
Myynti
Kuopio
050 562 2056
jaakko.miettinen@r-office.fi

Eetu Repo
Myynti
Kuopio
044 787 7007
eetu.repo@r-office.fi

Iiro Ronkainen
Myynti
Mikkeli
040 416 0080
iiro.ronkainen@r-office.fi

Mikko Sorjonen

Mikko Sorjonen
Myynti
Mikkeli
045 257 3488
mikko.sorjonen@r-office.fi

Ari-Pellervo Pirttilä
Myynti
Kuopio
040 487 1547
ari-pellervo.pirttilä@r-office.fi

Jyri Paasonen
045 257 3488
jyri.paasonen@r-office.fi

Myynti Etelä-Suomi

Minna Immonen
Myynti
Uusimaa
044 901 6526
minna.immonen@r-office.fi

Pasi Jauhiainen
Myynti
Uusimaa
0400 268 560
pasi.jauhiainen@r-office.fi

Rami Lamminen
Myynti
Länsi-Uusimaa
044 901 6524
rami.lamminen@r-office.fi

Pekka Marjakangas
Myynti
Uusimaa, Kanta-Häme
040 717 2163
pekka.marjakangas@r-office.fi

Mikko Pirinen
Myynti
Uusimaa
040 502 2340
mikko.pirinen@r-office.fi

Petri Pohjola
045 171 9650
petri.pohjola@r-office.fi

Markkinointi ja viestintä

Atte Lonkari
Markkinointi- ja viestintäpäällikkö
040 503 0233
atte.lonkari@r-office.fi

Huolto ja ylläpito

Tuomo Julkunen
Huoltopäällikkö
044 760 7491
tuomo.julkunen@r-office.fi

Hallinto

Anitta Kärki
Sopimukset, myyntilaskut, palkat
anitta.karki@r-office.fi

Paula Keskitalo
Huolto- ja väritilaukset
paula.keskitalo@r-office.fi

Sirpa Mustonen
Ostolaskut, mittarilaskutus
sirpa.mustonen@r-office.fi

Yrittäjät

Reima Kemppainen
040 045 1813
reima.kemppainen@r-office.fi

Sampo Mäkelä
040 052 4438
sampo.makela@r-office.fi

Jyri Paasonen
045 257 3488
jyri.paasonen@r-office.fi

Petri Pohjola
045 171 9650
petri.pohjola@r-office.fi

X